Contact

Missie Formidabel

Voor onze gezinsreizen in groep of individueel werken we samen met Missie Formidabel by Anders Reizen sinds jaren onze verkooppartner in België van onze producten in de Spaanse Pyreneeën!

groepsreizen bij Missie Formidabel

individueel bij Missie Formidabel

POCO LOCO ADVENTURES

Poco Loco Adventures is een reismaker. We verkopen geen pakketreizen rechtstreeks aan de reiziger. Je kan bij ons terecht als je een pakket op maat wil en dan kan je hiervoor verder bij Joker - Missie Formidabel by Anders reizen of via je eigen reiskantoor.

Voor een programma op maat geef ons zoveel mogelijk informatie door via het contactformulier of mail ons


Reiskantoren

Je kan voor al onze reizen ook terecht in je reiskantoor. Een reisexpert staat ter beschikking voor al je vragen of hulp bij het boeken van een reis en zal ons verder contacteren om je reis verder uit te werken.

Hieronder vind je een lijst van alle Joker kantoren en Missie Formidabel, onze prefered partners!

Heb je een vraag, wil je een reis op maat, of wat dan ook ... ?

Joker Antwerpen

Blauwtorenplein 10
2000 Antwerpen

03 231 72 68

antwerpen@joker.be
maandag tot vrijdag van 10u tot 18u
zaterdag van 10u tot 13u

Joker Brugge

Academiestraat 10
8000 Brugge

050 34 78 81

brugge@joker.be
maandag tot vrijdag van 10u tot 18u
zaterdag 10u tot 14u

Joker Brussel

Pletinckxstraat 3
1000 Brussel

02 502 19 37

brussel@joker.be
maandag tot vrijdag van 10u tot 18u
zaterdag van 10u tot 14u

Joker Gent

Bagattenstraat 64
9000 Gent

09 265 91 00

gent@joker.be
maandag tot vrijdag van 10u tot 18u
zaterdag van 10u tot 13u

Joker Harelbeke

Kortrijksestenweg 415
8530 Harelbeke

056 22 56 14

harelbeke@joker.be
maandag tot vrijdag van 10u tot 19u
zaterdag van 10u tot 14u

Joker Hasselt

Leopoldplein 4
3500 Hasselt

011 23 25 88

hasselt@joker.be
maandag tot vrijdag van 10u tot 18u
zaterdag van 10u tot 13u

Joker Leuven

Boekhandelstraat 3
3000 Leuven

016 22 65 20

leuven@joker.be
maandag tot vrijdag van 10u tot 18u
zaterdag van 10u tot 13u

Joker Mechelen

Rode Kruisplein 14
2800 Mechelen

015 21 87 77

mechelen@joker.be
maandag tot vrijdag van 10u tot 19u
zaterdag van 10u tot 16u
dinsdag gesloten

Joker Wilrijk

Boomsesteenweg 666
2610 Wilrijk

03 827 90 08

wilrijk@joker.be
maandag van 12u tot 19
van woensdag tot vrijdag van 10u tot 19u
zaterdag van 10u tot 16u
dinsdag gesloten

Missie Formidabel

Refugiestraat 15
3290 Diest (België)

+32 13 665464

info@missieformidabel.be
maandag van 13u30 tot 18u
dinsdag tot vrijdag van 10u tot 18u
zaterdag van 10u tot 12u30
langsgaan kan enkel op afspreek

Poco Loco Adventures

enkel na afspraak via het contactformulier
Contactformulier



pocoloco@pocolocoadventures.be
Laat ons een berichtje met de momenten dat we je best bellen

Poco loco adventures is ook:



Poco Loco Adventures is sponsor van of partner met: